HURÁ, HOTOVO!

Děkuji za váš zájem o obrázkového průvodce V KUCHYNI JE UKLIZENO. Jsem moc ráda, že jste se rozhodli udělat aktivní krok k tomu, abyste se doma cítili lépe! Průvodce co nevidět dorazí do vaší e-mailové schránky.

NEŽ ALE ZAVŘETE TUTO STRÁNKU, ČTĚTE PROSÍM DÁL! MÁM PRO VÁS TOTIŽ NĚCO SPECIÁLNÍHO JAKO PODĚKOVÁNÍ ZA VAŠI DŮVĚRU. 😍

Představte si, jak by vám bylo, kdybyste měli svou domácnost plně pod kontrolou. S přehledem byste zvládali všechny své povinnosti a zároveň měli prostor plnit si své sny. Už žádný stres, spěch a věčné nestíhání. To by byla krása, co? 🙂 

PROZRADÍM VÁM, JAKÝ JE PRVNÍ KROK K TOMU, ABY SE TATO PŘEDSTAVA STALA REALITOU VAŠEHO ŽIVOTA.

V životě každého z nás je tolik toho, co nemusíme, a ještě více toho, co můžeme, jen o tom často nevíme, protože jsme zahlcení (nejen) věcmi. Prvním krokem, jak si ve svém životě uklidit, je TŘÍDĚNÍ

A tak vám ve svém e-booku OBKLOPTE SE TÍM, CO MILUJETE ve čtyřech praktických krocích ukážu, jak na třídění věcí, které vede k hlubokému sebepoznání, a které může odstartovat změnu životního stylu tak, abyste žila život, jaký chcete žít.

Protože vás chci ve Vašem rozhodnutí cítit se doma skvěle podpořit, můžete nyní tento e-book získat za exkluzivní cenu: 

390 Kč 199 Kč

Tato cena je pouze pro Vás a platí jen na této stránce. Nenajdete ji nikde na mém webu. Využijte této příležitosti a uvidíte, jakou úlevu, a radost zažijte po vytřídění svých věcí! 

Ebook je krásný, lákavý, přehledný, neobyčejný, výstižný a zábavný. Nemám co dodat.
Veronika Ambrožová
psychoterapeutka a lékárnice
Ebook je krásný, lákavý, přehledný, neobyčejný, výstižný a zábavný. Nemám co dodat.
Veronika Ambrožová
psychoterapeutka a lékárnice

Tímto si objednávám e-book Obklopte se tím, co milujete aneb 4 koky na cestě od třídění věcí k životu, jaký chcete za zvýhodněnou cenu 199 Kč. E-book dostanu v elektronickém formátu PDF ihned po zaplacení objednávky.

Aniččina esence a nadání je, že dokáže přinést skrze svou tvorbu radost do vašeho života a uvědomění si toho, co stojí za tím, jak se zrovna ve svém životě cítíte. Na to, jak si v něm uklidit, má Anička talent a také cit pro pochopení vaší situace.
Kamila
podnikatelka
Jelikož jsem fanynkou třídění a organizace, ovlivněna knihami od Marie Kondo, sledující mnoho uklízecích blogů a instagramových účtů, mohu říct, že ve srovnání s jinou literaturou je tento e book velmi stručný, jasný, bez zbytečného balastu v jednoduchosti vysvětlí, proč stojí za to přemýšlet nad tím, čím se obklopujeme a proč.
Mária
maminka, žena v domácnosti

Máte nějakou otázku? Napište mi na e-mail: annakamenicka@tadyjeuklizeno.cz