JSTE OTRÁVENÁ PŘI POHLEDU DO SVÉ ŠATNÍ SKŘÍNĚ?

CÍTÍTE FRUSTRACI PŘI POMYŠLENÍ NA KUPU NEPOSKLÁDANÉHO PRÁDLA, KTERÁ ROSTE A ROSTE?

ŘÍKÁTE SI, ŽE SKLÁDÁNÍ JE ZTRÁTA ČASU, PROTOŽE VAŠE SKŘÍŇ VYPADÁ VĚČNĚ JAK PO VÝBUCHU?

Představte si, jaké by to bylo, kdyby už navždy vypadaly věci ve Vašich skříních takto:

KRÁSNÁ A PŘEHLEDNÁ SKŘÍŇ

DLOUHODOBĚ FUNKČNÍ SYSTÉM

SKLÁDÁNÍ, KTERÉ JE UDRŽITELNÉ I S DĚTMI

V KURZU SLOŽ TO VÁM UKÁŽU, JAK NA TO! ZÁŘIT BUDE NEJEN VAŠE SKŘÍŇ, ALE PŘEDEVŠÍM VY!

CO DÍKY KURZU ZÍSKÁTE?

VÍCE ČASU

Už nebudete trávit čas rovnáním svých skříní ani se nebudete zdržovat hledáním jednotlivých návodů všude na internetu. Získáte kompletní návod, jak složit úplně vše, co se složit dá.

VÍCE ENERGIE

Už nebudete plýtvat svou energii
na způsoby skládání, které nefungují. Budete se moct stoprocentně spolehnout na to, že způsob, který Vás naučím já, je ověřenýdlouhodobě funkční.

VÍCE PENĚZ

Už se vám nestane, že koupíte něco, co máte, ale nevíte o tom. Ani se vám oblečení nebude ničit. Budete mít dokonalý přehled 
o všech svých věcech a poskládáte je tak, aby se nemačkaly a vydržely krásné co nejdéle.

VÍCE MÍSTA

Rozlučte se s přetékajícími šuplíky a policemi i s přeplněnými batohy
či kufry. Tento způsob skládání Vám ušetří spoustu místa.

VÍCE MOTIVACE

Už se nebudete cítit bezmocně nebo rezignovaně. Pozitivní pocity, které ve Vás Vaše srovnaná skříň vyvolá každý den, vás budou motivovat hezky skládat.

VÍCE POHODY

Už si doma nebudete připadat jak služka. Podle tohoto kurzu se může naučit skládat úplně každý, dokonce i ti nejmenší.

VÍCE RADOSTI

V kurzu na Vás čeká 50 video návodů obohacených o autorské ilustrace a o zábavnou hudbu, které Vám vykouzlí úsměv na tváři. Samotný proces skládání tak pro Vás bude radostnější.

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

ČLENSKÁ SEKCE

Do kurzu se přihlásíte jednoduše a pohodlně pomocí přihlašovacích údajů na mých webových stránkách.

6 MODULŮ

Uvnitř členské sekce na Vás čeká
6 modulů, které obsahují
50 skládacích video návodů
beze slov
. Pořadí i výběr věcí
ke skládání je zcela na Vás.

ROČNÍ PŘÍSTUP

Kurz Vám zůstane přístupný
po dobu jednoho roku. Během
té doby si můžete jednotlivé kroky libovolně opakovat, abyste si skládání plně osvojila.

Můžete se těšit také na dávku motivace, podpory a na hromadu tipů, které Vám budu pravidelně zasílat na e-mail po dobu pěti týdnů. 

KDO JSEM?

Jmenuju se Anna Kamenická a jsem zakladatelkou projektu Tady je uklizeno. Můj projekt vychází z myšlenky, že vnější svět je odrazem nitra člověka. Kdo si uklidí venku, může si tak uklidit i v sobě samém.

Pomáhám lidem, kteří se cítí zahlceníporazit chaos a najít sebe sama skrze úklid jejich vnějšího světa. Ukazuju jim, jak vytvořit takový řád, který přináší radost, lehkost, pohodu a klid. 

CO NA MŮJ KURZ ŘÍKAJÍ TI, KTEŘÍ JEJ UŽ VYZKOUŠELI?

Jestli hledáte kurz, který vás konečně naučí skládat, tak jste ho právě našli! Wow, Aničko, moc děkuji! Tvoji úžasně graficky vyladěnou členskou sekci miluje i můj malý syn. Oceňuji jasná a přehledná videa bez zbytečných slov a omáček. Ve tvých rukách vypadá skládání jako ta nejpřirozenější věc a já mám konečně jistotu, že TADY BUDE UKLIZENO! Velké díky!
Šárka Kohoutová
podnikatelka a jogínka
Ucelený, srozumitelný návod, jak poskládat vše, co se poskládat dá a dokonce i to, o čem jste doposud nevěděli (díky bonusům třeba i prostěradlo s gumou). I když do balíčku některé oblečení skládám už nějakou dobu, kurz mě inspiroval přeskládat skříň a poskládat tímto způsobem úplně vše. Není totiž nad to, nacházet synův a manželův šuplík poskládaný po vytažení trička 🫢 a to skládání tímto způsobem umožňuje. Teď už mám v balíčku i hadry na podlahu 💁‍♀️
178946566_10215008857333193_1981171374604332171_n
Mária Jašková
matka v domácnosti
Tento týden jsem dle videí poskládala skříň sobě, manželovi i svým třem dětem. Jsem naprosto nadšená... Učit se skládat všechny možné věci pro mě byla vlastně taková meditace. Kdysi jsem totiž
na jednom kurzu jógy slyšela, že meditace je vlastně to, pokud něčemu vědomě věnujeme stoprocentně svou pozornost...Přesně tak jsem se cítila, když jsem se plně soustředěná učila dle videí skládat každou maličkost, kterou by mě dřív nikdy nenapadlo rovnat.... a už vůbec by mě nenapadlo, že by mě to mohlo i bavit a že se z mé nejméně oblíbené činnosti
v domácnosti stane odpočinková činnost.
Anežka Krejčová
fyzioterapeutka, lektorka jógy, studentka medicíny
Právě jsi mi změnila život! Je to fakt luxus. Tvoje videa sleduju každý den a už mi to ušetřilo spoustu místa při balení. Moc se mí líbí styl natočení videí, kde se jde rovnou na věc a vše jde dobře vidět. Nejvíc mě ale těší, že oblečení i po složení do miniaturní velikosti zůstává stále rovné a můžu si ho vzít z nacpané krosny rovnou do města. Mimochodem ty krásné ilustrace jsou dost dobrým edukativním prostředkem, protože když si vybavím ten obrázek, jsem schopný si vybavit i posloupnost skládání u konkrétní věci.
Martin Matuška
kontrabasista ve filharmonii, učitel na ZUŠ

SOUČÁSTÍ KURZU JSOU TAKÉ DVA BONUSY V HODNOTĚ 250 KČ ZDARMA!

SLOŽ i ložní prádlo

Prostěradlo? Nejhorší skládací noční můra! Díky tomuto bonusu už nebude!

3 video návody věnované ložnímu prádlu

SLOŽ i vše ostatní doma

Složený ručník, utěrka či hadr? Žádný problém!

6 video návodů věnovaných ostatním textiliím v domácnosti

Díky bonusům Vás nepřekvapí opravdu vůbec nic. Poskládáte zkrátka vše, co doma najdete.

KOLIK TO BUDE STÁT?

Své zkušenosti a know-how Vám předám detailněsrozumitelně a hlavně komplexně v padesáti videích.  Cena kurzu včetně bonusů je:

990 Kč

MÁTE JEŠTĚ NĚJAKÉ DALŠÍ OTÁZKY?

Pro koho je kurz vhodný?

Tento kurz je vhodný pro úplně každého, kdo chce mít dlouhodobý pořádek ve své skříni. Úspěšně podle něj skládají ženy, muži i děti (dokonce i ty, které zatím neumí číst). 

Můžu takto skládat, i když nemám šuplíky?

Jasně! Toto skládání je vhodné pro jakoukoli skříň. Pokud nemáte šuplíky, můžete skládat do organizérů. Ty si můžete snadno a ZDARMA vyrobit například z papírových tašek. Nevíte jak na to? Sledujte @tadyjeuklizeno na sociálních sítích. 🙂 

Co všechno se naučím skládat?

Skládat se naučíte úplně všechny věci, které se skládat dají. Kurz je rozdělený do šesti modulů: SPODNÍ PRÁDLO A PLAVKY, SVRŠKY, SPODKY, DĚTSKÉ OBLEČENÍ + dva bonusy LOŽNÍ PRÁDLO a OSTATNÍ.

Co když zjistím, že kurz není pro mě?

Máte záruku spokojenosti. Napište mi do 14 dnů od začátku kurzu a já Vám vrátím peníze.

Jak dlouho budu mít přístup do kurzu?

Přístup do kurzu získáváte na jeden rok. Za tu dobu budou všichni členové vaši domácnosti skládacími mistry, kteří umí dokonale skládat i poslepu. 🙂 

Budu mít nějakou podporu?

Samozřejmě! Kdykoli se na mě můžete obrátit na e-mailu annakamenicka@tadyjeuklizeno.cz nebo na mých sociálních sítích. Máte další otázky? Neváhejte mě kontaktovat.