Je pro vás někdy balení na výlety a následné vybalování a úklid natolik vyčerpávající, že byste nejraději zůstali doma?

Vím, jak se asi cítíte. Říkáte si někdy toto?

Miluju výlety, ale s dětmi to je mnohem náročnější. Jsem na vše sama a připadá mi to nekonečné!
Chtěla bych, aby se víc zapojil partner.
Balíme toho zbytečně moc. Polovinu věcí vůbec nevyužijeme a vždy na něco zapomeneme.
Potřebovali bychom v tom nějaký systém.
Odjíždíme ve spěchu a stresu a když se vrátíme, hrozně trvá vrátit se do normálu.
Toužíme zažívat víc pohody a klidu.

Vidíte se v tom?

Pokud ano, rozumím vám. Přesně takto jsme se totiž při odjezdech a příjezdech cítili před pár lety i u nás doma

Protože cestování milujeme, rozhodli jsme se udělat vše pro to, aby nám ho organizační záležitosti nekazily. A výsledek? Výletování je jednodušší než kdy dřív.

A tak to může být i u vás:

představte si, že vaše odjezdy a příjezdy probíhají nejen bez stresuspěchu a vyčerpání, ale jsou dokonce provázené pozitivními emocemi:

Cítíte radost z toho, jak rychle to odsýpá.

Jste hrdí na to, s jakým přehledem to zvládáte.

Odjíždíte v pohodové náladě, včas a s jistotou, že máte vše, co potřebujete.

Po návratu jste plní energie a těšíte se na další cestu.

Možná vám to teď připadá nedosažitelné.

Ve skutečnosti ale stačí pár správných organizačních kroků, díky kterým to můžete zvládat lépe, než si možná momentálně dovedete představit.

Díky osvědčenému postupu, který vám ukážu, budete navždy vědět, co přesně dělat, aby vaše odjezdy a příjezdy probíhaly hladce.

Když vás uvidí vaši přátelé, povzdechnou si:

,,Jak to děláte, že to ve vašem podání vypadá tak jednoduše?“

Jmenuji se Anna Kamenická

a jsem zakladatelkou projektu Tady je uklizeno.

Pomáhám lidem, kteří se cítí zahlcení, uklidit si nejen venku, ale i uvnitř sebe tak, aby měli prostor žít podle svých představ.

Jsem také středoškolská učitelkamáma dvou dětí a cestovatelka

Na pedagogické fakultě jsem se začala zajímat o psychologii a alternativní způsoby vzdělávání.

Jsem jednou z prvních absolventek domácího vzdělávání u nás a brzy zahájím domškoláckou etapu i se svým vlastním synem, abychom se mohli naplno věnovat našemu největšímu rodinnému zájmu: cestování v obytné dodávce

S mým mužem Františkem se aktivně věnujeme time-managementupartnerské komunikaci finanční gramotnosti.

Každý, kdo miluje cestovánínesnáší organizaci kolem, řeší tyto otázky:

To je spousta otázek, na které možná nemáte jasné odpovědi.

Dobrá zpráva je, že se nemusíte zbytečně zdržovat a trápit jejich hledáním. Ušetřete raději svůj drahocenný čas a energii na to nejdůležitější, na vaše zážitky.

Já vás zatím krok po kroku provedu tvorbou promyšleného systému balení a vybalování, který ušijeme přímo vám na míru tak, abyste organizaci kolem výletů zvládali jako profíci.

Naskočte do mého kurzu:

DOMOV V KUFRU

Nečekejte a užijte si už svůj příští výlet naplno bez zbytečných negativních emocí.

TAKHLE TO BUDE U VÁS PO KURZU VYPADAT:

BUDETE MÍT ČISTOU HLAVU

Naučím vás pracovat s aplikací Google Keep, která vám umožní systematicky digitalizovat vaše myšlenky.

Nebudete muset nad ničím přemýšlet, a přesto nezapomenete na nic důležitého a zároveň se nezahltíte zbytečnostmi.

BUDETE MÍT VÍCE ČASU A ENERGIE

Ukážu vám, jak si vytvořit systém balení a vybalování, který bude šitý přímo vám na míru, digitálně zaznamenaný a sdílený se všemi členy vaší rodiny.

Nebudete se už zdržovat zbytečnými činnostmi. Balení a vybalování bude snadné, rychlé a efektivní.

BUDETE UMĚT EFEKTIVNĚ SPOLUPRACOVAT A KOMUNIKOVAT

Pomohu vám ujasnit si vaše potřeby, představy a očekávání. Vaše domluva s ostatními členy rodiny o balení a vybalování tak bude vést k viditelným změnám.

Vaše síly už nebudou rozložené nerovnoměrněnespravedlivě. Každý bude přesně vědět, co má dělat.

KURZ OBSAHUJE 4 MODULY:

V prvním modulu se seznámíte s jednoduchou aplikací Google Keep a naučíte se ji efektivně používat v praxi. Krok po kroku vás provedu celým procesem skrze video návodytextové návody

Tuto aplikaci využijete na nejrůznější seznamy a poznámky týkající se jakýchkoli oblastí vašeho života. Odkazují na ni (a budou odkazovat) i další digitálně organizační tipy v projektu Tady je uklizeno. 

Ve druhém modulu vás provedu tvorbou balicího seznamu, který vytvoříme přímo vám na míru. Bude mít digitální podobu a budou k němu mít přístup všichni členové rodiny z nejrůznějších zařízení. Nahlédnete také do našeho vlastního balicího seznamu, kterým se budete moci inspirovat.

Ve třetím modulu společně vytvoříme systém balení tak, aby pro vás bylo balení snadnérychléefektivní a abyste odjeli v klidu včas. Budete mít jasno v tom, co, kdo, kdy, do čeho a jak balíBudeme se věnovat také spravedlivému rozdělení úkolů mezi jednotlivé členy rodiny tak, aby byli všichni spokojení. 

Poslední modul se věnuje tvorbě systému vybalování tak, aby byly vaše příjezdy z výletů pohodové a zároveň se zbytečně neprotahovaly. Budete přesně vědět, co, kdo, kdy a jak dělá po příjezdu. Ani v tomto modulu nevynecháme téma společné domluvy v páru či v rodině. 

Posuňte vaše výlety na novou úroveň!

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

,,Není nad to vrátit se z týdenní lyžovačky, mít za hodinu kompletně vybaleno a vychutnávat si skleničku vína při poslechu klidného jazzového piana…Jde to, a to i s dětmi. Vytvořit si systém nás stálo hodně úsilí, ale ta úleva, když to funguje!“

Když jsem tohle zveřejnila na svém Instagramu, uvědomila jsem si, že mým velkým přáním je, abyste to zažívali i vy. 🤍

Neodkládejte dál pohodové cestování o jakém sníte, minimalizujte stres a únavu a maximalizujte radost a lehkost.

2 ROZŠÍŘENÍ, O KTERÉ NECHCETE PŘIJÍT:

ROZŠÍŘENÍ 1: PRÉMIOVÁ VIDEA

38 minut

Díky videím, které jsem pro vás připravila ve spolupráci s mým mužem, se stane návod, jak vyřešit problémy týkající se organizace kolem cestování, komplexním

Nejen že pro vás bude aplikace tipů z kurzu Domov v kufru mnohem snazší, ale získáte opravdu hodnotné informace a praktické tipy, které rozhodně využijete i v jiných oblastech vašeho života.

Tato videa v sobě nesou přesah, který v jiných organizačních kurzech nenajdete. Proč si myslíme, že organizační tipy samy o sobě nestačí, se dozvíte v tomto krátkém videu:

O čem konkrétně budeme ve videích mluvit:

video 1: JAK KOMUNIKOVAT (nejen) V RODINĚ

video 2: JAK PRAVIDELNĚ PLÁNOVAT (nejen) V RODINĚ

ROZŠÍŘENÍ 2: ONLINE KONZULTACE S NÁMI

60 minut

Během šedesátiminutové online konzultace se mnou a s mým manželem Františkem:

Konzultaci přizpůsobíme vašim potřebám a otázkám tak, aby to pro vás bylo maximálně přínosné.

CO SI O KURZU MYSLÍ TI, KTEŘÍ JEJ UŽ VYZKOUŠELI?

KURZ NABÍZÍ PŘESAH, KTERÝ JSEM V PODOBNÝCH PROJEKTECH NEVIDĚLA.

Myslela jsem si, že mám organizaci kolem výletů zmáknutou, přece jen jsme toho se třemi dětmi pocestovali docela dost. Anička mi ale ukázala, že to jde zvládnout mnohem, ale mnohem lépe a s daleko menšími nervy nebo zbytečně vypjatými situacemi.

Využití aplikace Google keeep je naprostá bomba. Nikdy mě nenapadlo ji využít na organizaci při cestování. Anička podrobně naučí, jak apku efektivně využívat a sdílet s rodinou nebo jinými spoluvýletníky.

Ale co mě oslovilo asi úplně nejvíce, že kurz nabízí obrovskou přidanou hodnotu díky jeho přesahu do psychologie a efektivní partnerské komunikace. Uvědomila jsem si, jak nám právě ten nesoulad celé roky vlastně velmi znepříjemňoval cestování a organizaci s tím spojenou. Tohle jsem v jiných podobných projektech zaměřených na organizaci neviděla a je to obrovsky podstatné a nepochybně důležitější, než to jestli se něco zapomene doma. To se dá dokoupit, ale partnerské křivdy se napravují mnohem hůře.

Mohu říci, že Aničky kurz Domov v kufru mi přinesl mnoho AHA momentů a inspirace, jak to dělat jinak a ke spokojenosti všech členů výletní party. Určitě ho moc doporučuji všem, kteří chtějí cestovat (organizovat, balit, vybalovat) v klidu a s láskou místo nervů.
Michaela Absolonová
maminka, cestovatelka, bankéřka
ABSOLUTNÍ PECKA PRO MĚ BYLA VIDEA TÝKAJÍCÍ PARTNERSKÉ KOMUNIKACE A PLÁNOVÁNÍ.

Na cestách strávíme několik měsíců v roce a připadám si jako balící profík, proto mě zajímalo, zda v tomto kurzu objevím něco nového. To, že jsem balící profík totiž neznamená, že by to bylo vždy v klidu a bez stresu.

Díky kurzu jsem si ujasnila, kde máme s mou rodinou při balení na cesty rezervy a kde vznikají třecí plochy, kvůli kterým se někdy handrkujeme ještě několik hodin po odjezdu a zbytečně si tím kazíme cestovatelský čas, který jinak milujeme.

Absolutní pecka pro mě byla prémiová videa týkající se partnerské komunikace a plánování. Přístup Aničky a Františka je velmi inspirativní, obohacující a bez debat funkční. Jejich konstruktivní rady a tipy jsou přenositelné do každého rodinného týmu. 🙂
Stanislava Stiborová
cestovatelka, autorka projektu Podnikání z pláže
MYSLELA JSEM, ŽE NA TOHLE KURZ NENÍ POTŘEBA, ALE ANIČKA MI OTEVŘELA OČI A ZMĚNILA POHLED NA CESTOVÁNÍ.

Původně jsem ke kurzu přistupovala s jistou dávkou skepticismu. Pochybovala jsem, zda je takový kurz opravdu nutný, a zdálo se mi, že obyčejný balící seznam by mohl být dostatečný. Jaké bylo mé překvapení, když jsem se během kurzu dozvěděla spoustu užitečných informací, které změnily můj pohled na cestování i balení zavazadel.

Zejména metodologie kurzu mi otevřela oči. Kurz je strukturovaný tak, aby každý účastník získal nástroje pro organizaci a plánování, což cestování činí mnohem příjemnějším a efektivnějším. Od balení, přes cestu, až po vybalení po návratu domů – všechno jde hladce, pokud máte správný systém. Mimo jiné mě zaujal nápad s originálním zavazadlem pro specifické druhy cest 😆 sami uvidíte v kurzu. 😉

Kurz je skvělou investicí zejména pro rodiče. Balení pro rodinné výlety může být komplikované a náročné, ale s návodem, který kurz poskytuje, se vše stává snadnější. Mám pocit, že jsem nyní mnohem lépe vybavená na cestování s dětmi a celkově si cestu mohu víc užít, protože jsem se naučila, jak se efektivně zorganizovat.

Určitě bych kurz doporučila nejen rodičům, ale každému, kdo chce zlepšit své cestovní návyky a naučit se něco nového. Díky tomuto kurzu je každý výlet o trochu pohodlnější a příjemnější, a to i díky Aničce, jejíž entuziasmus a znalosti dělají z učení zábavu.
.
Kateřina Stahl
maminka, cestovatelka, koučka pro zlepšení zraku přirozenou cestou

KURZ MI OTVORIL OČI, BOLA TO PECKA! KONEČNE VIEM, ČO MÁ KTO ROBIŤ A VIEM TO JASNE KOMUNIKOVAŤ.

Odchod niekam pre nás znamenal stres, neporiadok, chaos a nervy. Na výlety by sme chceli chodiť viac, ale manžel tým zas tak fascinovaný nie je, pretože to, čo sa deje pred tým a to, čo nasleduje potom, je strašné.

Tento kurz mi pomohol otvoriť oči. Ujasniť si, kto balí, čo balíme, kam to balíme, do kedy to má byť hotové atď., pre mňa bola pecka.

Skvelé bolo, že som si vďaka pracovným listom premyslela, čo moje deti baví, čo im idečo im dám na starosť. Napríklad môj teenager miluje všetko technologické, takže jemu som dala na starosť baliť všetky tieto veci. Zapojí sa oveľa radšej, ako keď mu dám na starosť baliť trebars veci na umývanie riadu do kempu. A to isté moje batoľa. Dám mu krabičku a môže si zbaliť svoje hračky. Vďaka tomuto pohľadu a vytvoreným zoznamom viem, čo má kto robiť a viem to jasne komunikovať.
Simona Chicevič
maminka, pedagožka a autorka projektu Neposlušné deti

NEJVĚTŠÍ RADOST MI UDĚLAL NÁVOD NA APLIKACI GOOGLE KEEP

Moje motivace přihlásit se do kurzu byla veliká, protože často cestuji a kdybych měla 7 rukou, povezu 7 kufrů. Dřív jsem měla takový seznam neseznam. Tohle ještě vezmu a tohle, kdyby se to hodilo...

Kurz splnil má očekávání. Líbí se mi, že je jasně srozumitelný, bez dlouhého řečnění okolo. Každý si může kroky přizpůsobit ke svému účelu. Člověk si srovná myšlenky ohledně cesty, kufru i rodiny a soustředí se na to podstatné.

Líbí se mi, že jsou v kurzu zahrnuty i činnosti pro děti. Čím menší dítě, tím lepší návyk. Největší radost mi udělal návod na aplikaci Google Keep, která se hodí na cesty i mimo.

Píšu to jako někdo, kdo donedávna cestoval s ohromným kufrem i na týden, zcela zbytečně těžkým, kdyby náhodou něco někomu chybělo. Kurz doporučuju všem, kdo nejezdí s jedním malým kufříkem. Doporučuji všem, kdo chtějí mít radost z cestování bez stresu.
Olga Sellene
terapeutka

PO TOMTO KURZU CHCI OD ANIČKY VŠE!

Kurz splnil mé očekávání nad limit, jsem nadšená z nových obzorů, které mi poskytl. Nejcennější a nejzajímavější je pro mě využití Google keeptip na organizaci věcí - už běžím pořídit i kurz Slož to, protože nechci mít pořádek jen při cestování, ale i doma - velmi ráda cestuji a přilákal mě původně tedy jen kurz o kufru, ale teď chci od Aničky vše! 😍

Nejvíc mě překvapilo, jak je kurz vytvořený krásně, jasně, přehledně a pochopitelně, i když jsem nyní v období mentální únavy. 🤭

Po kurzu se změnilo hodně, už nyní nebalím věci do nepraktických tašeknevyrážíme pozdě, protože jsme na něco zapomněli nebo si člověk na poslední chvíli vzpomene, co je potřeba ještě vše udělat. 😮


Kurz bych doporučila každému, kdo jezdí pozdě nebo je nešťastný z přeplněného auta či kufru při cestování a má problém s vybalováním po návratu jako já. 🤭😂
Anna Benešová
maminka, cestovatelka, veterinářka

JAKÁ JE CENA KURZU?

Můžete si vybrat ze tří variant:

😍 FIRST MINUTE DÁREK PRO TY, KTEŘÍ UŽ NECHTĚJÍ NIC ODKLÁDAT 😍

Pokud vstoupíte do kurzu ve dnech 14.5.2024 – 18.5.2024, dostanete ode mě first minute dárek v podobě 50% slevy!

Proč?

✅ Mnoho z vás mi psalo, že se na kurz moc těšíte. Chci vám tímto způsobem poděkovat za vaši důvěru, která je pro mě velmi cenná.

✅ Chci také maximálně podpořit každého, kdo to myslí se změnou svého života k lepšímu opravdu vážně a nechce ji dál odkládat až ,,na někdy". Takových rozhodnutí si vážím a chci je podporovat prakticky, ne jen slovy.

Ze srdce si přeju, abyste co nejdřív během svých výletů zažívali stejnou pohodu jako my a ti, kteří už kurzem prošli.
Anička
Tady je uklizeno

ZÁKLAD

1120

 • Modul 1: Google Keep
 • Modul 2: Balicí seznam
 • Modul 3: Balení
 • Modul 4: Vybalování
 • Video 1: Jak komunikovat (nejen) v rodině
 • Video 2: Jak pravidelně plánovat (nejen) v rodině
 • 60 minut online konzultace s Kamenickými
OBJEDNAT
OBLÍBENÉ

PRÉMIUM

1320

 • Modul 1: Google Keep
 • Modul 2: Balicí seznam
 • Modul 3: Balení
 • Modul 4: Vybalování
 • Video 1: Jak komunikovat (nejen) v rodině
 • Video 2: Jak pravidelně plánovat (nejen) v rodině
 • 60 minut online konzultace s Kamenickými
OBJEDNAT
TOP

VIP

2640

 • Modul 1: Google Keep
 • Modul 2: Balicí seznam
 • Modul 3: Balení
 • Modul 4: Vybalování
 • Video 1: Jak komunikovat (nejen) v rodině
 • Video 2: Jak pravidelně plánovat (nejen) v rodině
 • 60 minut online konzultace s Kamenickými
OBJEDNAT

NABÍZÍM VÁM 14DENNÍ GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ

Když zjistíte, že tento kurz není pro vás nebo že vám nic nového nepřinesl, vrátím vám bez dalších otázek vaše peníze, a to v plné výši.

Vaše spokojenost je pro mě na prvním místě. ❤

Věděli jste, že se při leteckých cestách pohybují ceny za odbavení jediného zavazadla od 300 Kč až do 2 000 Kč, a to pouze v jednom směru? Investice do kurzu se vám může rychle vrátit, a to hned při vašem prvním letu, kdy ušetříte na jednom jediném zavazadle. 

MOŽNÁ MÁTE NĚJAKÉ OTÁZKY ČI NÁMITKY...

Odpověď si zobrazíte kliknutím na šipku vlevo.

Samozřejmě. Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří rádi cestují na déle než jeden den a cítí, že by si potřebovali vytvořit nějaký systém v balení a vybalování, byť by šlo „jen“ o víkendy u babičky.

Ano, kurz využijete i v případě, že žijete sám/sama. Témata jako digitalizace, tvorba balicího seznamu na míru a ujasnění si procesu balení a vybalování jsou užitečná pro úplně každého, kdo má rád cestování a chtěl by si usnadnit organizaci kolem.   

Otázkou je, koho považujete za zkušeného cestovatele. To, že někdo cestuje často a rád, ještě nemusí znamenat, že má vytvořený systém v balení a vybalování. 

Pokud však systém vytvořený máte a balení a vybalování vám negativně neovlivňují vaše cesty (máte vytvořený svůj promyšlený balicí seznam, máte jasno v tom, co, kdo, kdy, do čeho a jak balí, víte přesně, co, kdo, kdy a jak dělá po příjezdu z cest a jste na tom doma domluvení tak, že se všichni členové vaší domácnosti cítí spokojeně), pak tento kurz není pro vás. 🙂 

Univerzální balicí seznam vám nikdy nebude sloužit tak, jak má, protože nebude odpovídat vašemu stylu cestování a vašim potřebám. Navíc sám o sobě nestačíJe potřeba věci sbalit a na výlet opravdu odjet, ideálně s dobrou náladou. 

Podobné to je s nákupním seznamem. Představte si, že byste si stáhli univerzální nákupní seznam. Riskovali byste, že nebude neodpovídat tomu, co rádi jíte. Nákupní seznamy tvoříme proto, abychom se ve výsledku dobře najedli. Nestačí je vytvořit, ale je potřeba suroviny nakoupit a pak z nich uvařit dobré jídlo. Až v tu chvíli je jejich účel opravdu splněný.

Tento kurz je určený hlavně (ale nejen) rodinám s dětmi a věnuje se tématům od digitalizace a organizace až po komunikaci, spolupráci a plánování. Jednotlivé kroky na sebe navazují a dohromady vytváří komplexní a unikátní funkční systém, který je námi osobně ověřený. Kurz, jako je tento, nenajdete nikde ani jako placený, natož zdarma.

Digitalizace se nemusíte bát vůbec, protože vás v modulu o Google Keepu povedu doslova za ruku. Je vytvořený tak, aby ho v pohodě zvládl i ten, kdo s tímto nemá absolutně žádnou zkušenost. Pokud jste zvyklý/á psát si vše na papír, tak je tento kurz právě pro vás. Uvidíte, že vám digitalizace ušetří spoustu času a nervů. Už nebudete hledat nejrůznější papírky všude po domě, ale budete mít vše na jednom místě a hned po ruce.

Tento kurz nenabízí jednoduché univerzální řešení, ale je postavený tak, aby pomohl párům/rodinám vytvořit si systém jim na míru tak, aby byli všichni spokojení. Nepředávám v něm pouze technické a organizační informace, ale také tipy, jak se doma společně domluvit s ohledem na potřeby, přání a očekávání všech členů domácnosti.

Kurz budete mít k dispozici jeden rok. Za tu dobu si s přehledem nejen vytvoříte svůj systém, ale také si ho plně osvojíte.  

Když toto zjistíte, můžete kurz do 14ti dnů vrátit. Pro mě je nejzásadnější vaše spokojenost. 

Dejte sbohem stresu, vyčerpání i partnerským neshodám a začněte si užívat cestování naplnočistou hlavou a s radostí!

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište mi na: annakamenicka@tadyjeuklizeno.cz