Gratuluji k rozhodnutí začít s úklidem! 😎

Než dokončíte objednávku, mám pro vás ještě něco výjimečného, co by vás mohlo zajímat. Podívejte se níže a pokračujte kliknutím na tlačítko ANO/NE.

Vaše objednávka je téměř dokončená.
90%

Protože je léto v plném proudu a vy určitě jezdíte na výlety víc než kdy jindy, mám pro vás něco, co vám pomůže užívat si je naplno bez zbytečného stresu a vyčerpání spojenými s balením a vybalováním. 

Nyní si můžete přidat do objednávky můj kurz DOMOV V KUFRU za zvýhodněnou cenu. Pouze teď mínus 50% ceny.

Ušetříte 660 Kč a vytvoříte si systém v balení a vybalování šitý přímo vám na míru.

DOMOV V KUFRU

Nečekejte a užijte si už svůj příští výlet naplno bez zbytečných negativních emocí.

KURZ OBSAHUJE 4 MODULY:

V prvním modulu se seznámíte s jednoduchou aplikací Google Keep a naučíte se ji efektivně používat v praxi. Krok po kroku vás provedu celým procesem skrze video návodytextové návody

Tuto aplikaci využijete na nejrůznější seznamy a poznámky týkající se jakýchkoli oblastí vašeho života. Odkazují na ni (a budou odkazovat) i další digitálně organizační tipy v projektu Tady je uklizeno. 

Ve druhém modulu vás provedu tvorbou balicího seznamu, který vytvoříme přímo vám na míru. Bude mít digitální podobu a budou k němu mít přístup všichni členové rodiny z nejrůznějších zařízení. Nahlédnete také do našeho vlastního balicího seznamu, kterým se budete moci inspirovat.

Ve třetím modulu společně vytvoříme systém balení tak, aby pro vás bylo balení snadnérychléefektivní a abyste odjeli v klidu včas. Budete mít jasno v tom, co, kdo, kdy, do čeho a jak balíBudeme se věnovat také spravedlivému rozdělení úkolů mezi jednotlivé členy rodiny tak, aby byli všichni spokojení. 

Poslední modul se věnuje tvorbě systému vybalování tak, aby byly vaše příjezdy z výletů pohodové a zároveň se zbytečně neprotahovaly. Budete přesně vědět, co, kdo, kdy a jak dělá po příjezdu. Ani v tomto modulu nevynecháme téma společné domluvy v páru či v rodině. 

MÁM PRO VÁS I ROZŠÍŘENÍ, KTERÉ V PODOBNÝCH KURZECH NENAJDETE:

2 PRÉMIOVÁ VIDEA

38 minut

O čem konkrétně budeme ve videích mluvit:

video 1: JAK KOMUNIKOVAT (nejen) V RODINĚ

video 2: JAK PRAVIDELNĚ PLÁNOVAT (nejen) V RODINĚ

Dejte sbohem stresu, vyčerpání i partnerským neshodám a začněte si užívat cestování naplnočistou hlavou a s radostí!

CO SI O KURZU MYSLÍ TI, KTEŘÍ JEJ UŽ VYZKOUŠELI?

KURZ NABÍZÍ PŘESAH, KTERÝ JSEM V PODOBNÝCH PROJEKTECH NEVIDĚLA.

Anička mi ale ukázala, že jde výlety zvládnout mnohem, ale mnohem lépe a s daleko menšími nervy nebo zbytečně vypjatými situacemi, než jsem si myslela. Využití aplikace Google keeep je naprostá bomba.

Co mě oslovilo asi úplně nejvíce, že kurz nabízí obrovskou přidanou hodnotu díky jeho přesahu do psychologie a efektivní partnerské komunikace. Uvědomila jsem si, jak nám právě ten nesoulad celé roky vlastně velmi znepříjemňoval cestování a organizaci s tím spojenou. Tohle jsem v jiných podobných projektech zaměřených na organizaci neviděla a je to obrovsky podstatné.
Michaela Absolonová
maminka, cestovatelka, bankéřka
ABSOLUTNÍ PECKA PRO MĚ BYLA VIDEA TÝKAJÍCÍ PARTNERSKÉ KOMUNIKACE A PLÁNOVÁNÍ.

Díky kurzu jsem si ujasnila, kde máme s mou rodinou při balení na cesty rezervy a kde vznikají třecí plochy, kvůli kterým se někdy handrkujeme ještě několik hodin po odjezdu a zbytečně si tím kazíme cestovatelský čas, který jinak milujeme.

Absolutní pecka pro mě byla prémiová videa týkající se partnerské komunikace a plánování. Přístup Aničky a Františka je velmi inspirativní, obohacující a bez debat funkční. Jejich konstruktivní rady a tipy jsou přenositelné do každého rodinného týmu. 🙂
Stanislava Stiborová
cestovatelka, autorka projektu Podnikání z pláže
MYSLELA JSEM, ŽE NA TOHLE KURZ NENÍ POTŘEBA, ALE ANIČKA MI OTEVŘELA OČI A ZMĚNILA POHLED NA CESTOVÁNÍ.

Původně jsem ke kurzu přistupovala s jistou dávkou skepticismu. Pochybovala jsem, zda je takový kurz opravdu nutný, a zdálo se mi, že obyčejný balící seznam by mohl být dostatečný. Jaké bylo mé překvapení, když jsem se během kurzu dozvěděla spoustu užitečných informací, které změnily můj pohled na cestování i balení zavazadel.

Zejména metodologie kurzu mi otevřela oči. Kurz je strukturovaný tak, aby každý účastník získal nástroje pro organizaci a plánování, což cestování činí mnohem příjemnějším a efektivnějším. Od balení, přes cestu, až po vybalení po návratu domů – všechno jde hladce, pokud máte správný systém.

Kurz je skvělou investicí zejména pro rodiče. Balení pro rodinné výlety může být komplikované a náročné, ale s návodem, který kurz poskytuje, se vše stává snadnější. Mám pocit, že jsem nyní mnohem lépe vybavená na cestování s dětmi a celkově si cestu mohu víc užít, protože jsem se naučila, jak se efektivně zorganizovat.

Určitě bych kurz doporučila nejen rodičům, ale každému, kdo chce zlepšit své cestovní návyky a naučit se něco nového. Díky tomuto kurzu je každý výlet o trochu pohodlnější a příjemnější, a to i díky Aničce, jejíž entuziasmus a znalosti dělají z učení zábavu.
.
Kateřina Stahl
maminka, cestovatelka, koučka pro zlepšení zraku přirozenou cestou

NEJVĚTŠÍ RADOST MI UDĚLAL NÁVOD NA APLIKACI GOOGLE KEEP

Moje motivace přihlásit se do kurzu byla veliká, protože často cestuji a kdybych měla 7 rukou, povezu 7 kufrů. Dřív jsem měla takový seznam neseznam. Tohle ještě vezmu a tohle, kdyby se to hodilo...

Kurz splnil má očekávání. Líbí se mi, že je jasně srozumitelný, bez dlouhého řečnění okolo. Každý si může kroky přizpůsobit ke svému účelu. Člověk si srovná myšlenky ohledně cesty, kufru i rodiny a soustředí se na to podstatné.

Největší radost mi udělal návod na aplikaci Google Keep, která se hodí na cesty i mimo.

Doporučuji všem, kdo chtějí mít radost z cestování bez stresu.
Olga Sellene
terapeutka

PO TOMTO KURZU CHCI OD ANIČKY VŠE!

Kurz splnil mé očekávání nad limit, jsem nadšená z nových obzorů, které mi poskytl. Nejcennější a nejzajímavější je pro mě využití Google keeptip na organizaci věcí - už běžím pořídit i kurz Slož to, protože nechci mít pořádek jen při cestování, ale i doma - velmi ráda cestuji a přilákal mě původně tedy jen kurz o kufru, ale teď chci od Aničky vše! 😍

Nejvíc mě překvapilo, jak je kurz vytvořený krásně, jasně, přehledně a pochopitelně, i když jsem nyní v období mentální únavy. 🤭

Po kurzu se změnilo hodně, už nyní nebalím věci do nepraktických tašeknevyrážíme pozdě, protože jsme na něco zapomněli nebo si člověk na poslední chvíli vzpomene, co je potřeba ještě vše udělat. 😮


Kurz bych doporučila každému, kdo jezdí pozdě nebo je nešťastný z přeplněného auta či kufru při cestování a má problém s vybalováním po návratu jako já. 🤭😂
Anna Benešová
maminka, cestovatelka, veterinářka

KURZ MI OTVORIL OČI, BOLA TO PECKA! KONEČNE VIEM, ČO MÁ KTO ROBIŤ A VIEM TO JASNE KOMUNIKOVAŤ.

Odchod niekam pre nás znamenal stres, neporiadok, chaos a nervy. Na výlety by sme chceli chodiť viac, ale manžel tým zas tak fascinovaný nie je, pretože to, čo sa deje pred tým a to, čo nasleduje potom, je strašné.

Tento kurz mi pomohol otvoriť oči. Ujasniť si, kto balí, čo balíme, kam to balíme, do kedy to má byť hotové atď., pre mňa bola pecka.

Skvelé bolo, že som si vďaka pracovným listom premyslela, čo moje deti baví, čo im idečo im dám na starosť. Napríklad môj teenager miluje všetko technologické, takže jemu som dala na starosť baliť všetky tieto veci. Zapojí sa oveľa radšej, ako keď mu dám na starosť baliť trebars veci na umývanie riadu do kempu. A to isté moje batoľa. Dám mu krabičku a môže si zbaliť svoje hračky. Vďaka tomuto pohľadu a vytvoreným zoznamom viem, čo má kto robiť a viem to jasne komunikovať.
Simona Chicevič
maminka, pedagožka a autorka projektu Neposlušné deti

Neodkládejte dál pohodové cestování o jakém sníte, minimalizujte stres a únavu a maximalizujte radost a lehkost.

JAKÁ JE CENA KURZU?

PŘIDEJTE SI TEĎ DO OBJEDNÁVKY KURZ DOMOV V KUFRU A UŠETŘÍTE 50% CENY.

1320 Kč

660 Kč

Kliknutím na jedno z tlačítek níže si vyberete, zda chcete Domov v kufru do své objednávky PŘIDAT NEBO NE. Tím dokončíte svou objednávku.