Tímto si objednávám e-book Obklopte se tím, co milujete aneb 4 kroky na cestě od třídění věcí k životu, jaký chcete. E-book dostanu v elektronickém formátu PDF ihned po zaplacení objednávky.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Aniččina esence a nadání je, že dokáže přinést skrze svou tvorbu radost do vašeho života a uvědomění si toho, co stojí za tím, jak se zrovna ve svém životě cítíte. Na to, jak si v něm uklidit, má Anička talent a také cit pro pochopení vaší situace.
Kamila
podnikatelka
Taktiež sa mi páči, že tam niesu odporúčanie (ako nevyhnutné) zhromaždiť na jednu kopu veci toho istého druhu. Toto mňa odradilo v minulosti. Myslela som si, že sa do toho radšej nejdem ani púšťať, keď to neurobím ako v knihe radia. My máme veľa vecí, hlavne oblečenia, a malý priestor, k tomu dve domácnosti a predstava, že to mám dať na jedno miesto... Vôbec nevadî, že netriedim len konkrétnu kategóriu, lebo sa to podľa Aničkinej mapy dá urobiť s čímkoľvek a kedykoľvek.
Eva
Kurz Slož to je fakt luxusní! Tato videa sleduju každý den a už mi to ušetřilo spoustu místa při balení. Moc se mí líbí styl natočení videí, kde se jde rovnou na věcvše jde dobře vidět. Nejvíc mě ale těší, že oblečení i po složení do miniaturní velikosti zůstává stále rovné a můžu si ho vzít z nacpané krosny rovnou do města. Mimochodem ty krásné ilustrace jsou dost dobrým edukativním prostředkem, protože když si vybavím ten obrázek, jsem schopný si vybavit i posloupnost skládání u konkrétní věci
Martin
učitel

Máte nějakou otázku? Napište mi na e-mail: annakamenicka@tadyjeuklizeno.cz