TADY JE UKLIZENO

Člověk je sám pro sebe věčnou záhadou. Cesta sebepoznání je pro mnoho z nás ztížená až příliš známým pocitem zahlcení. Na zdánlivě snadné otázky: kdo jsme, co potřebujeme, kam směřujeme, nedokážeme pravdivě odpovědět. Jak tedy můžeme prožívat šťastný a spokojený život, když se v sobě nevyznáme a někdy ani netušíme, jak by měl vypadat?

Projekt Tady je uklizeno stojí na myšlence, že svět, ve kterém žijeme a který vytváříme, je odrazem našeho nitra. Kdo porazí vnější chaos, může tak porazit i vnitřní a chaos a naopak. Vydejte se na cestu vítězství nad chaosem skrze úklidNení nic snazšího, než nastolit pořádek v materiálních věcech. Čím víc budete uklízet, tím lépe se poznáte. Čím lépe se budete znát, tím vědoměji se budete rozhodovat. Porazíte chaos a vytvoříte řád, který bude odrážet to, kým jste. Pocítíte klidsvobodu radost.

Jste připravení udělat první krok? Přečtěte si můj e-book Obklopte se tím, co milujete aneb 4 kroky na cestě o třídění věcí k životu, jaký chcete. Naučím vás v něm svou univerzální metodu třídění. Podíváte se na své věci, jako by byly zrcadlem vašeho nitra. Ujasníte si, co chcete a co nechcete. Zbavíte se zátěže a obklopíte se tím, co milujete. Představte si tu lehkost, která na vás čeká.