TADY JE UKLIZENO

NOVÝ ONLINE KURZ PRÁVĚ OTEVŘEN!

DOMOV V KUFRU

Vytvořte si společně se mnou systém v balení a vybalování šitý přímo vám na míru a užívejte si výlety s lehkostí a radostí bez zbytečného stresu, chaosu a vyčerpání.

SLOŽ TRIČKA

V tomto e-průvodci najdete návod, jak třídit, abyste si nechali pouze trička, která máte rádi nebo je potřebujete, jak si zadarmo vyrobit organizéry a jak skládat, abyste svá trička už nikdy nemuseli rovnat. Tento průvodce je pro všechny, kteří touží po pořádku, ale mají málo času a úklid celé skříně je příliš velkým soustem.

V KUCHYNI JE UKLIZENO

S tímto průvodcem bude váš každodenní rutinní úklid kuchyně snadnější a rychlejší. Všem členům domácnosti bude jasné, co znamená uklizená kuchyň. Pokud máte malé děti, určitě oceníte hru na Uklízecí navigaci, díky které je naučíte uklízet, aniž by si toho všimly. 

OBKLOPTE SE TÍM, CO MILUJETE

4 kroky na cestě od třídění věcí k životu, jaký chcete

Vyzkoušejte mou univerzální metodu třídění, díky níž nahlédnete do tajných koutů svého nitra a ujasníte si, co chcete a co nechcete. Zbavíte se zátěžeobklopíte se tím, co milujete. Pocit zahlcení už nad vámi nebude mít žádnou moc. Naleznete klid, radost svobodu.

SLOŽ TO

srovnaná skříň jednou provždy

Naučte se skládat vše, co se skládat dá tak, abyste už vaše skříně nemuseli nikdy rovnat. V padesáti video návodech beze slov vám ukážu, jak na to. 

ČLÁNKY ZE ŽIVOTA

Nenechte si ujít můj inspirativní blog! Připravte si oblíbený nápoj, zachumlejte se do deky a začtěte se do mých řádků. Najdete v nich hromadu myšlenek, které vám pomohou uklidit si doma i v sobě samých.

INSTAGRAM A FACEBOOK

Buďte se mnou v osobnějším kontaktu na sociálních sítích a nebudete litovat! Můžete se těšit na pravidelnou dávku motivace i na nejrůznější tipy, jak skrze úklid proměnit svůj životní styl tak, abyste byli spokojenější.