CÍTÍTE SE ZAHLCENÁ A CHCETE ZAČÍT S ÚKLIDEM?

PŘIPADÁTE SI ZOUFALÁ, PROTOŽE VÁM DOMÁCNOST PŘERŮSTÁ PŘES HLAVU A JSTE RÁDA, KDYŽ S ODŘENÝMA UŠIMA UDĚLÁTE JEN TO NEJNUTNĚJŠÍ?

CÍTÍTE BEZMOC PŘI POHLEDU NA POSTUPNĚ ROSTOUCÍ HROMADY NEJRŮZNĚJŠÍCH VĚCÍ V BORDEL ŠUPLÍCÍCH, V TECHNICKÉ MÍSTNOSTI, VE SKLEPĚ, NA PŮDĚ A DOKONCE I V PROSTORECH, KDE TRÁVÍTE VĚTŠINU SVÉHO ČASU?

TRÁPÍ VÁS, ŽE JSTE POŘÁD VYČERPANÁ A VĚČNĚ NAŠTVANÁ, PROTOŽE JE VÁŠ ŽIVOT PLNÝ SPĚCHU, STRESU, MARNÉ SNAHY A VĚČNÉHO NESTÍHÁNÍ?

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste se konečně zbavila všeho, co Vás táhne ke dnu. Jak byste se cítila, kdybyste se stala ženou, která má svůj život pod kontrolou, zvládá své povinnosti a zároveň má prostor na to, aby si plnila své sny? Pokud Vám hlava říká, že je to naivní představa člověka, který zatím neokusil těžkosti reálného života, neposlouchejte ji.

Sama mám dvě malé děti, starám se o domácnost a pracuju. Zažila jsem na vlastní kůži, jaké to je, když se toho na člověka valí tak moc, že raději nedělá nic. V průběhu let jsem ale pochopila jednu zásadní věc:

V ŽIVOTĚ KAŽDÉHO Z NÁS JE TOLIK TOHO, CO NEMUSÍME A JEŠTĚ VÍC TOHO, CO MŮŽEME, JEN O TOM ČASTO NEVÍME, PROTOŽE JSME ZAHLCENÍ (NEJEN) VĚCMI.

V e-booku OBKLOPTE SE TÍM, CO MILUJETE Vám ve čtyřech praktických krocích ukážu, jak na třídění věcí, které vede k hlubokému sebepoznání a může odstartovat změnu životního stylu tak, abyste byla ženou, kterou chcete být.

CO KONKRÉTNĚ VÁM MŮJ E-BOOK PŘINESE?

POZNÁTE LÉPE SAMA SEBE

Díky mé univerzální metodě třídění se podíváte na své věci, jako by byly odrazem Vašeho nitra. Ukážu Vám, jaké otázky si při jejich třídění pokládat, abyste se díky materiálnímu světu kolem sebe dozvěděla více o sobě.

UJASNÍTE SI, CO CHCETE A CO NECHCETE

Pomohu Vám vědomě se rozhodnout, které věci si nechat a které poslat dál tak, aby Vaše rozhodnutí souznělo s Vaším nitrem.

ZBAVÍTE SE ZÁTĚŽE

Seznámím Vás s různými způsoby, jak naložit s vyřazenými věcmi. Ukážu Vám, jak přemýšlet o nových věcech, byste se už nikdy nenechala zahltit.

OBKLOPÍTE SE TÍM, CO MILUJETE

V e-booku najdete inspirativní myšlenky, které Vám pomohou začít žít aktivním způsobem života: stanete se ženou, která rozhoduje nejen o tom, co do svého života pustí, ale také o tom, čím se sama obklopí.

CO V E-BOOKU NAJDETE?

4 PRAKTICKÉ KROKY, KTERÝMI VÁS DETAILNĚ PROVEDU

OVĚŘENÉ TIPY, KTERÉ VÁM ZLEPŠÍ ŽIVOT

VYSVĚTLENÍ NA KONKRÉTNÍCH PŘÍKLADECH ZE ŽIVOTA

INSPIRACI Z MÉHO DOMOVA

DÁVKU MOTIVACE A PODPORY


KDO JSEM?

Jmenuji se Anna Kamenická. Mou specializací a zároveň srdeční záležitostí je úklid ve smyslu proměny chaosu v řád. Jsem zakladatelkou projektu Tady je uklizeno, který vychází z myšlenky, že vnější svět je odrazem našeho nitra. Věřím, že kdo porazí vnější chaos, může tak porazit i chaos vnitřní. Pomáhám lidem, kteří se cítí zahlcení, najít cestu k sobě samým skrze proměny jejich domovů. Ukazuji jim, jak vytvořit řád, který přináší svobodu, klid a radost.

0
UŽ MÁ MŮJ E-BOOK

CO SI O MÉM E-BOOKU MYSLÍ TI, KTEŘÍ JEJ UŽ ČETLI?

Krásné, stručné, výstižné a účinné, toť můj názor ve zkratce. Prostě žádná kvanta zahlcujících informací. Ve čtyřech krocích najdete vše, co pro začátek potřebujete k tématu vědět a zatoužíte to hned vyzkoušet.

Osobně doporučuji začíst se do celého inspirativního příběhu Aničky a poznat tuto velmi inspirativní ženu více, možná netoužíte po uklizených skříních, ale po úklidu v sobě určitě. A to je Aniččina esence a nadání, přinést skrze svou tvorbu radost do vašeho života a uvědomění si toho, co stojí za tím, jak se zrovna ve svém životě cítíte. Na to jak si v něm uklidit má Anička talent a také cit pro pochopení vaší situace.
Kamila Zadrobílková
podnikatelka
E-book super! Pre mňa veľmi prínosné vhľady a myšlienky. A hlavne, je to stručné a jasné. Začala som cez týždeň podľa triediacej mapy (nalepila som si ju na skriňu) a už som vytriedila nejaké knihy, tričká a iné zbytočnosti. Vôbec nevadî, že netriedim len konkrétnu kategóriu, lebo sa to podľa nej dá urobiť s čímkoľvek a kedykoľvek. Všimla som si, že som sa tých vecí začala zbavovať ľahšie, keď si uvedomujem, že toto nie je svet, aký okolo seba chcem mať, že tie veci ku mne prišli z rôznych smerov, ale nijako mi neslúžia.
Eva Kramárová
Jelikož jsem fanynkou třídění a organizace, ovlivněna knihami od Marie Kondo, sledující mnoho uklízecích blogů a instagramových účtů, mohu říct, že ve srovnání s jinou literaturou je tento e book velmi stručný, jasný, bez zbytečného balastu v jednoduchosti vysvětlí, proč stojí za to přemýšlet nad tím, čím se obklopujeme a proč. Nabízí jednoduchý postup/mapu, jak při třídění postupovat, zmiňuje mnoho funkčních tipů pro následné zbavování se již vytříděných věcí, nevynechá ani důležitost změny myšlení při opětovném nakupování a získávání věcí nových.
Mária Jašková
maminka, žena v domácnosti
Vše je srozumitelně popsáno a vysvětleno na konkrétních příkladech. Zaujala mě myšlenka, že má stanovení řádu v materiálních věcech vliv i na ostatní oblasti života.
Terézia
Úžasný! Rozhodně všechno vyzkoušímdoporučuju. Jsem nadšená! 👏👏
Petra
Dočetla jsem do konce a zítra jdu třídit, protože tohle jsem potřebovala! Super.
Lenka
Ebook je krásný, lákavý, přehledný, neobyčejný, výstižný a zábavný. Nemám co dodat.
Veronika
Wow! Skvělé, i úprava. 👏👏👏 Parádní práce, myslím že velmi zajímavé téma.
Růžena
Naprosto příkladná práce - nápadem, obsahově i vizuálně.
Mišo

KOLIK TO STOJÍ?

V e-booku Vám předám své osvědčené know-how, jak skrze třídění věcí odstartovat Vaši cestu za spokojenějším životem za pouhých 

390 Kč

Máte nějaké otázky? Neváhejte mi napsat na e-mail: annakamenicka@tadyjeuklizeno.cz