Jak začít s úklidem, díky kterému budete mít prostor na to, co vám přináší radost.

Nenechte do svého života bezmyšlenkovitě proudit vše. Naučte se říkat ,,ne“ tomu, co nechcete, a vytvořte si tak prostor na to, po čem toužíte.

Každý chce mít dlouhodobě krásný a zorganizovaný domov, ale většina lidí udělá hned na začátku jednu velkou chybu, kvůli které se jim toho nedaří dosáhnout:

Chtějí mít hotovo rychle a hned. 

A tak podcení první a nejdůležitější uklízecí fázi: TŘÍDĚNÍ. Nechtějí se tím moc zdržovat, protože je stresují dvě věci: 

 1. nepořádek, který během této fáze přirozeně vzniká, 
 2. to, že výsledek se zdá být v nedohlednu

Až moc brzy se vrhnou na organizování, které jim dá mnohem rychleji dobrý pocit z výsledku, bohužel však jen na chvíli.

,,Nechápu, proč bych měla z třídění dělat takovou vědu, vždyť na tom není moc co řešit, ne?“

Protože když podceníte třídění:

Kdežto když se naučíte pečlivě třídit:

Máte rádi pořádek, ale realita je na míle vzdálená vašim představám o tom, jak by to u vás mělo vypadat a jak se tam chcete cítit:

A tak se pomalu smiřujete s tím, že dlouhodobý pořádek udržet nejde a začínáte slevovat ze svých představ. V hloubi duše však cítíte, jak moc vás ten chaos tíží.

ZNÁTE TO?

Mám pro vás dobrou zprávu! Existuje řešení, jak z toho ven. 😎

Ukážu vám, jak zahájit funkční a ověřený proces proměny chaosu v takový řád, který vám přinese opravdovou úlevu a radost, které hledáte.

Teď už budete navždy vědět, jak přesně s úklidem začít, aby to přineslo viditelné výsledky odpovídající vašim představám.

Ve svém e-booku:

OBKLOPTE SE TÍM, CO MILUJETE

4 kroky od třídění věcí k životu, jaký chcete

vám srozumitelně a bez zbytečné omáčky představím 4 praktické kroky, které potřebujete mít v malíku, pokud chcete začít s úklidem, který má dlouhodobý efekt

Přečtěte si e-book o tom, jak nastartovat proměnu nejen vašeho domova, ale i života.

Třídění je jako sprcha. Když jste špinaví a potřebujete se připravit na významnou společenskou událost, nebylo by úplně šťastné podcenit nebo dokonce vynechat sprchu a začít se líčit a oblékat do hezkých šatů.

JSEM ANNA KAMENICKÁ

zakladatelka projektu TADY JE UKLIZENO
Pomáhám lidem, kteří se cítí zahlcení, porazit chaos a vytvořit prostor na to žít tak, jak si přejí.

Díky své osobní proměně ze zahlcené chaotičky na milovnici pořádku a díky zkušenostem se svými klienty dobře znám překážky, které lidi brzdí na cestě za uklizeným domovem i životem, a vím, jak je překonat.

Magisterské studium na pedagogické fakultě mi pomohlo naučit se předávat své know-how jasně, srozumitelně a bez zbytečné omáčky, což se odráží v referencích na mé e-booky a online kurzy.

Kromě výchovy a vzdělávání se aktivně zajímám i o psychologii, partnerskou komunikaci, time-management a finanční gramotnost.

Jsem 10 let vdaná a s mým mužem máme dvě děti ve věku 3 a 6 let.

,,Úklid má hluboký přesah do našich životů. Vnější svět je odrazem nitra člověka. Věřím, že kdo porazí vnější chaos, může tak porazit i chaos vnitřní.“

Jaké 4 kroky e-book obsahuje?

1. krok: POZNEJTE LÉPE SAMI SEBE

Ukážu vám, jaké otázky si při třídění pokládat, abyste se díky svým věcem dozvěděli, jak fungujete a podle čeho se rozhodujete.

2. krok: UJASNĚTE SI, CO CHCETE A CO NECHCETE

Pomohu vám vědomě se rozhodnout, které věci si nechat a které poslat dál tak, aby vaše rozhodnutí souznělo s tím, co o sobě zjistíte v prvním kroku.

3. krok: ZBAVTE SE ZÁTĚŽE

Seznámím vás s různými způsoby, jak naložit s vyřazenými věcmi.

4. krok: OBKLOPTE SE TÍM, CO MILUJETE

V e-booku najdete inspirativní myšlenky, které vám pomohou začít žít aktivním způsobem života: stanete se člověkem, který rozhoduje nejen o tom, co do svého života pustí, ale také o tom, čím se sám obklopí.

Nahlédněte dovnitř e-booku:

V životě každého z nás je tolik toho, co nemusíme a ještě více toho, co můžeme, jen o tom často nevíme, protože jsme zahlcení (nejen) věcmi.

Představte si, že se konečně zbavíte všeho, co vás táhne ke dnu. Že se stanete člověkem, který má svůj život pod kontrolou, zvládá své povinnosti a zároveň má prostor na to, aby si plnil své sny.

4 PRAKTICKÉ KROKY, KTERÝMI VÁS DETAILNĚ PROVEDU

OVĚŘENÉ TIPY, KTERÉ VÁM ZLEPŠÍ ŽIVOT

VYSVĚTLENÍ NA KONKRÉTNÍCH PŘÍKLADECH ZE ŽIVOTA

INSPIRACE Z MÉHO DOMOVA

DÁVKA MOTIVACE A PODPORY

Vytvořte si prostor a konečně se nadechněte.

Co si o e-booku myslí ti, kteří jej už četli?

DÍKY E-BOOKU JSEM SI UVĚDOMILA, CO STOJÍ ZA TÍM, JAK SE VE SVÉM ŽIVOTĚ CÍTÍM.

Krásné, stručné, výstižné a účinné, toť můj názor ve zkratce. Prostě žádná kvanta zahlcujících informací. Ve čtyřech krocích najdete vše, co pro začátek potřebujete k tématu vědět a zatoužíte to hned vyzkoušet.

Osobně doporučuji začíst se do celého inspirativního příběhu Aničky a poznat tuto velmi inspirativní ženu více, možná netoužíte po uklizených skříních, ale po úklidu v sobě určitě.

A to je Aniččina esence a nadání, přinést skrze svou tvorbu radost do vašeho života a uvědomění si toho, co stojí za tím, jak se zrovna ve svém životě cítíte. Na to jak si v něm uklidit má Anička talent a také cit pro pochopení vaší situace.
Kamila Zadrobílková
VECÍ SOM SA ZAČALA ZBAVOVAT ĽAHŠIE

E-book super! Pre mňa veľmi prínosné vhľady a myšlienky. A hlavne, je to stručné a jasné.

Začala som cez týždeň podľa triediacej mapy (nalepila som si ju na skriňu) a už som vytriedila nejaké knihy, tričká a iné zbytočnosti. Vôbec nevadî, že netriedim len konkrétnu kategóriu, lebo sa to podľa nej dá urobiť s čímkoľvek a kedykoľvek.

Všimla som si, že som sa tých vecí začala zbavovať ľahšie, keď si uvedomujem, že toto nie je svet, aký okolo seba chcem mať, že tie veci ku mne prišli z rôznych smerov, ale nijako mi neslúžia.
Eva Kramárová
VE SROVNÁNÍ S JINOU LITERATUROU TO JE JEDNODUCHÉ, SROZUMITELNÉ A PŘEHLEDNÉ

Jelikož jsem fanynkou třídění a organizace, ovlivněna knihami od Marie Kondo, sledující mnoho uklízecích blogů a instagramových účtů, mohu říct, že ve srovnání s jinou literaturou je tento e book velmi stručný, jasný, bez zbytečného balastu v jednoduchosti vysvětlí, proč stojí za to přemýšlet nad tím, čím se obklopujeme a proč.

Nabízí jednoduchý postup/mapu, jak při třídění postupovat, zmiňuje mnoho funkčních tipů pro následné zbavování se již vytříděných věcí, nevynechá ani důležitost změny myšlení při opětovném nakupování a získávání věcí nových.
Mária Jašková

Podle tohoto e-booku už své věci vytřídilo více než

lidí
0

E-book OBKLOPTE SE TÍM, CO MILUJETE není jen obyčejným uklízecím návodem. Princip vědomého třídění, který vám názorně ukážu na vašich věcech, jde použít i v jiných oblastech vašeho života: například v digitální, časové, finanční, vztahové. Třídění = schopnost svobodně se rozhodnout, čemu řeknu ,,ANO“ a čemu zase ,,NE“. 

A to není vše! Mám pro vás ještě letní uklízecí výzvu!

Využijte volnějších prázninových dnů a navažte na první uklízecí krok, třídění, dalšími kroky, které posunou stav vaší domácnosti o level výš!

1. REFRESH KOUPELNY

V praktickém průvodci V KOUPELNĚ JE UKLIZENO vás krok po kroku provedu proměnou vaší koupelny od začátku až do konce.

K e-booku dostanete také dárek v hodnotě 199 Kč zdarma, ručně ilustrovaný obrázkový návod na rutinní úklid koupelny, který si můžete vytisknout, zarámovat a pověsit jako dekoraci a zároveň praktického pomocníka.

Nahlédněte dovnitř e-booku:

2. REFRESH ŠATNÍ SKŘÍNĚ

V online kurzu SLOŽ TO vám v 50ti video návodech ukážu, jak skládat těchto 6 kategorií věcí:

Takto vypadají videa uvnitř kurzu:

Přehrát video

Takto vypadá výsledek:

Najednou jsem se přistihla, že skládám prádlo u videí a baví mě to! Dokonce jsem se těšila, až budu zase skládat příště.

Mám velkou radost, jak moje věčně rozhrabaná skříň, ve které jsem často lovila zmuchlaná trička, je najednou uspořádanávypadá hezky už půl roku. A hlavně, když něco hledám a spěchám, tak se to vůbec nerozhrabe.
Pavlína

Kromě skládacích videí se můžete těšit také na dávku motivace, podpory a na hromadu praktických tipů, které zasílám každému členovi kurzu SLOŽ TO na e-mail, a to po dobu pěti týdnů

A to není vše! Mám pro vás ještě něco výjimečného:

DVA UKLÍZECÍ PLAKÁTKY S RUČNÍMI ILUSTRACEMI OD PROFESIONÁLKY

Tyto plakátky se stanou nejen vašimi praktickými pomocníky při rutinním úklidu dvou nejčastěji uklízených místností v domácnosti, ale každý den i potěší vaše oči jako překrásné dekorace.

V KUCHYNI JE UKLIZENO

Na plakátku je 13 obrázků znázorňujících jednotlivé uklízecí kroky promyšleného uklízecího postupu při rutinním úklidu kuchyně, který vám pomůže uklidit rychleji a efektivněji.

V KOUPELNĚ JE UKLIZENO

Na plakátku je 11 obrázků znázorňujících jednotlivé uklízecí kroky, které je potřeba udělat při rutinním úklidu koupelny, aby to u vás zářilo čistotou.

Výhodou mých obrázkových pomocníků je to, že podle nich mohou uklízet i ti nejmenší.

Plakátky ode mě dostanete jako PDF soubory, které si můžete vytisknout ve formátu A4 v libovolném počtu, zarámovat a pověsit u sebe doma, případně je darovat svým nejbližším jako krásné a zároveň praktické dárečky. 

Kolik to stojí?

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

390 Kč

 • e-book OBKLOPTE SE TÍM, CO MILUJETE
 • plakát V KOUPELNĚ JE UKLIZENO
 • plakát v KUCHYNI JE UKLIZENO
 • 60 minut online konzultace
OBJEDNAT
ČERVEN

790 Kč

445 Kč

 • e-book OBKLOPTE SE TÍM, CO MILUJETE
 • plakát V KOUPELNĚ JE UKLIZENO
 • plakát v KUCHYNI JE UKLIZENO
 • 60 minut online konzultace
OBJEDNAT

2 240 Kč

 • e-book OBKLOPTE SE TÍM, CO MILUJETE
 • plakát V KOUPELNĚ JE UKLIZENO
 • plakát v KUCHYNI JE UKLIZENO
 • 60 minut online konzultace
OBJEDNAT

🎁

PS: Ještě pro vás něco mám!

Ke každé zakoupené variantě ode mě dostanete navíc DÁREK ZDARMA.

JAK TŘÍDIT HRAČKY S DĚTMI

25 minutové video + třídicí mapa

V tomto videu se dozvíte:

Určitě vás už zajímá cena...

Můžete si vybrat ze tří variant:

SPECIÁLNÍ PRÁZDNINOVÁ AKCE

Objednejte si plnou verzi a získejte všechny tři produkty za poloviční cenu.

Akce platí do konce letních prázdnin:

275 Kč

 • e-book Obklopte se tím, co milujete
 • refresh koupelny: e-book V koupelně je uklizeno + dárek: uklízecí plakát
 • refresh šatní skříně: online kurz Slož to
OBJEDNAT
- 20%

520 kČ

415 Kč

 • e-book Obklopte se tím, co milujete
 • refresh koupelny: e-book V koupelně je uklizeno + dárek: uklízecí plakát
 • refresh šatní skříně: online kurz Slož to
OBJEDNAT
LETNÍ UKLÍZECÍ VÝZVA - 50%

1510 Kč

755 Kč

 • e-book Obklopte se tím, co milujete
 • refresh koupelny: e-book V koupelně je uklizeno + dárek: uklízecí plakát
 • refresh šatní skříně: online kurz Slož to
OBJEDNAT

Nabízím vám 14ti denní garanci vrácení celé částky. Pokud během dvou týdnů od zakoupení mých produktů zjistíte, že tohle není nic pro vás, stačí, když mi napíšete, a já vám bez dalších otázek vrátím peníze v plné výši.

Vaše spokojenost je pro mě na prvním místě. ❤

Možná vás ještě napadá:

Odpověď si zobrazíte kliknutím na černou šipečku:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Napadají vás k tomu nějaké otázky? Neváhejte mi napsat na e-mail: annakamenicka@tadyjeuklizeno.cz