JSTE FRUSTROVANÍ Z TOHO, KOLIK ČASU DENNĚ VÁM ZABERE ÚKLID KUCHYNĚ?

UŽ VÁS NEBAVÍ NEUSTÁLE VYSVĚTLOVAT OSTATNÍM ČLENŮM DOMÁCNOSTI, CO ZNAMENÁ UKLIZENÁ KUCHYŇ?

JSTE NAŠTVANÍ NA TO, ŽE SE NEJDE NA OSTATNÍ ČLENY DOMÁCNOSTI SPOLEHNOUT, ŽE DOTÁHNOU ÚKLID KUCHYNĚ DO KONCE?

UNAVUJE VÁS DOKOLA A BEZVÝSLEDNĚ PŘESVĚDČOVAT OTRÁVENÉ DĚTI, ABY SE I ONY DO ÚKLIDU ZAPOJILY?

Pokud jste odpověděli alespoň jednou ANO, jste tu správně! Mám pro vás obrázkového průvodce úklidem kuchyně V kuchyni je uklizeno ZDARMA, který vám pomůže cítit se doma lépe. Zde jsou 3 důvody, proč by měl viset zrovna na vaší zdi:

UKLIDÍTE SNADNO A RYCHLE, A ZÍSKÁTE TAK VÍCE ČASU NA SEBE

Díky univerzálnímu, ověřenému a funkčnímu uklízecímu postupu nebudete muset nad ničím přemýšlet. Krok po kroku vám ukážu, co dělat při rutinním úklidu kuchyně, aby nakonec vypadala jak z časopisu.

KONEČNĚ SE BUDETE MOCI SPOLEHNOUT NA OSTATNÍ A NEBUDETE SI PŘIPADAT JAKO SLUŽKY NEBO POLICAJTKY

nebudete muset nikomu nic vysvětlovat. Můj průvodce to udělá za vás. Stručné a jasné instrukce doplněné o nádherné ilustrace pochopí úplně každý.

VAŠE DĚTI BUDE ÚKLID BAVIT A VÁS OBLAŽÍ POCIT, ŽE TO ZVLÁDÁTE

Obrázkového průvodce jde použít jako didaktickou pomůcku ke hře na Uklízecí navigaci, díky které naučíte své malé děti uklízet, aniž by si toho všimly.

Vážně to je ÚPLNĚ ZDARMA? Ano! Stačí vyplnit formulář níže a obrázkový průvodce úklidem kuchyně se stane vaším praktickým pomocníkem a potěšením pro vaše oči už dnes! Přidejte se již k tisícovce spokojeným ženám: 

Náhodou jsem objevila Váš plakát. Už visí a kuchyň se leskne. Což se nestává často. 🙊 Kéž by bylo něco podobného i na další místnosti!
Míša
Mám! 💪😂 Musím uznať, že to nesplnia vždy do bodky, ale viac ma to motivovalo a kuchyňa vyzerá o dost lepšie. ❤️ Aj na iné miestnosti by som brala. 😂
Darina
Děkuji Aničko za krásnou dekoraci kuchyně. 😊 Obrázek dostal čestný zlatý rámeček a dělá nám v kuchyni parádu.👌 Mám svůj uklízecí postup, který vlastně obsahuje to, co je v obrázku, ale večer při úklidu vždy mrknu, zda mám vše splněno. Děti si obrázky moc rády prohlíží, ☝️😁 tak doufám, že nasají, jak to má v kuchyni vypadat a bude se jim to jednou v životě hodit. 😎😁
Martina
organizátorka domácností a influencerka

Zajímá vás víc? Pusťte si toto video:

Přehrát video

Zde je formulář ke stažení: